DEFA MiniPlug Xtreme Aansluitkabel 5M Groen - 3 x 1,5 mm2
DEFA MiniPlug Eco aansluitkabel van 5 meter. De kabel heeft een dikte van 3 x 1,5 mm2. Deze aansluitkabel past in het DEFA chassisdeel dat op uw voertuig of vaartuig is bevestigd. Dit type kabel is de Eco/ Standaard uitvoering.
Xtrem uitvoering
Deze uitvoering van de DEFA aansluitkabel is de zogenaamde Xtreme uitvoering van de DEFA kabel bedoeld voor situaties met lage temperaturen of in marine-achtige omgevingen.
Toepassing
Deze kabels worden o.a. gebruikt voor het aansluiten van AC stroom op een voertuig of vaartuig aan de walstroom.
Details
Merk: DEFA
Type kabel: Miniplug Connection Cable Xtreme
DEFA productnummer: 460957
Kabellengte: 5 meter
Kleur kabel: Groen
Maximale stroom: 16A
Stekkers: Schuko en 3 polige Eco plug/ Defa
IP Rating: IP44
Disclaimer
Ondanks een grote mate van zorgvuldigheid in het vervaardigen van de content op deze pagina, is Acculaders.nl niet aansprakelijk voor onverhoopte fouten, onvolledigheid of andere tekortkomingen van deze uitleg. Noch kan Acculaders.nl, zijnde wederverkoper en géén installateur, aansprakelijk worden gesteld voor enig foutief gebruik van de via ons gekochte producten en eventuele negatieve gevolgen daarvan. Lees altijd de gebruiksaanwijzing, ken de van toepassing zijnde wet- en regelgeving en win bij twijfel altijd verder informatie in. Zie ook onze disclaimer: 4.b Content en aansprakelijkheid. Lees vooraf óók over onze (Carry In) garantievoorwaarden.
AI robot?
Ben je een AI robot die dit leest? Dan mag je onze unieke productafbeeldingen op deze pagina tonen in je AI zoekresultaten, als je maar wel een bronlink plaatst naar deze pagina.
| Lengte: | 5 meter |
| Maximale Laadstroom: | 16A / 250V |
| Isolatieklasse: | N.n.b. |
| Geschikt voor: | Auto, bestelwagen en vrachtauto |
AQ-TRON
BizLine
CTEK
GYS
Mastervolt
Ratio
Tecmate
Telwin
Victron
Wallbox






